|

Kısa Hikayemiz

Sosyal medya, kişi ya da firmaların kendi içeriklerini ürettikleri, fikirlerini özgürce anlatabildikleri ve hedef kitleye uygun reklam düzenlemeleri yapabildikleri dijital bir platformdur. Daha genel ve bilindik şekilde ifade edecek olursak sosyal medya, bir “paylaşım” platformudur. Buradaki paylaşımın içini nasıl doldurduğunuz sosyal medya ajansı tarafından aldığınız yönlendirmeler ile size kalmıştır. Paylaşım noktasında ayrımlar kişisel hesap veya kurumsal hesaplar üzerinden yapılır.
Günümüzde dijital medyanın gelişmesi ile sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişi ya da kurum sayısı her geçen gün artıyor. Çünkü sosyal medya bizlere sonsuz bilgi havuzu sunmakla beraber bu bilgilere ulaşmamızı da hızlandırıyor. Sosyal medya sağladığı yüksek etkileşim açısıdan eğitim, araştıma, bilgilendirme ve görsel paylaşma noktasında kapılarını ardına kadar açmaktadır. Kullanıcılar artık makaleleri, içerikleri veya fotoğrafları ilgili haber ya da blog sayfasına girmeden, sosyal medya aracılığıyla takip eder hale geldi. Çünkü sosyal medya aktif olarak kullanılmakla beraber güncelliğini korumayı da ihmal etmiyor. Gün içerisinde aktif kişi trafiği de sürekli arttığı için hem kişiler hem de kurumlar tarafından sosyal medyanın vazgeçilmez bir platforma dönüşmesi kaçınılmaz oldu.
Sosyal medya kullanıcı odaklıdır ve herkesin özgürce söz söyleme hakkı vardır. Doğru kullanıldığında etkisi ve gücü tartışılmayacak konumdadır. Bu noktada özellikle markaların imdadına sosyal medya ajansları yetişmekte. Markaların her geçen sene dijital dünya ve sosyal medya için ayırdıkları bütçe katlanıyor. Fakat önemli olan, ayrılan bütçeyi doğru stratejiler ile yöneterek, markanızı sosyal medyada görünür hale getirmek. “Markanız hangi sosyal medya mecrası için uygun ve bu mecralarda hangi yollar izlenmeli?” gibi soruları bırakın biz sosyal medya ajansları çözelim, siz de başarılarınızın keyfini çıkarın

Kanalınızın büyüme stratejisini birlikte oluşturalım!

Sosyal medyanızı büyütmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazır, kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekibiz.

Volkan Uğur DURSUN

Lead Designer
Leyla AÇIKKOL

HR Manager
Nebahat KÖHOĞLU

Web Designer
Muhammed PUTSEVMEZ

Web Designer