|

En iyisi olmanız için

HİZMETLERİMİZ

Markanızı dijital ve reel dünyada ileri taşıyacak tüm reklam ve içerik hizmetlerini sunuyoruz.
Dijital medyanın uçsuz bucaksız arazisinde, en son dijital trendlere ve mecralara göre markanıza uygun stratejik planlamalar oluştururken, yaptığımız analiz ve raporlamalar sonucu ortaya çıkan yenilikçi fikirlerle de markanızın dijital medyadaki varoluş sancısına çare oluyoruz.

İletişime Geçin

Sosyal Medya Yönetimi

Vud Agency sunduğu sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın dijital stratejisini planlar, sosyal medyada fark yaratacak içerikler üreterek, iletişim sürecinin ve elde edilen verilerin raporlanmasını üstlenir. Böylece markanız potansiyel müşterilerle iletişimde kalır, bilinirliğini artırır, anlık ve güncel iletişim kurar.

İçerik Üretimi

Dijital dünya hayatımızın her alanına girdiğinden beri, hedef kitlenin ilgisini canlı tutacak, markaya olan sadakati artıracak güncel içerikler paylaşmak, hedef kitleniz için büyük önem arz ediyor. Görseller ile zenginleştirilmiş, bilgilendirici ve tanıtıcı içeriklerle hedef kitlenizle bağ kuruyoruz. Dijital dünyanın dinamiklerini takip eden video, metin ve görsel içerikler oluşturuyoruz

Seo

SEO veya diğer adıyla arama motoru optimizasyonu, sektörel kelimelerin Google aramalarında, sitenizin üst sıralarda yer alıp daha fazla organik ziyaretçi elde etmesini sağlayan, yatırım maliyeti düşük bir reklam stratejisidir. VUD Agency, sunduğu SEO hizmeti dahilinde, markanıza ait web sitesinin daha fazla ziyaretçi elde etmesini sağlar. Kullanıcı deneyimi düzenli olarak analiz edilirken, marka bilinirliğinin ve satış oranının artışı somut verilerle gözlemlenir.


Kreatif Kampanya Üretimi ve Yönetimi

Temiz, Basit & Etkili

Hayır, her fikir bulduğumuzda “Evreka!” diye bağırmıyoruz.
Suyun kaldırma kuvveti fikrini bulmuş değiliz ama rakiplerinizden sıyrılmanızı, kopup gitmenizi, dört nala koşmanızı sağlayacak iyi fikirlerimiz var. Video prodüksiyon da dahil olmak üzere bütünleşik bir dijital iletişim kampanyası üretip hedef kitlenizden alkışları toplayabiliyoruz.